romangpw.pl · skaner GPW

GPW swing screen — czwartek 5 listopada 2026 (horyzont 1 miesiąc)

Dane: biznesradar.pl, 50 sesji (26/27.08–4.11.2026). Zamknięcia z 4.11 dla WIG20, WIG, mWIG40, LPP, DNP, CDR, ACP, KTY, OPL, TPE, GPW, ASB, DOM, MRB, PKN, XTB, KRU, CBF. Dla MBK, BFT, ALE, BDX, CAR, PCO, PGE, PKO, PEO, PZU, ALR, ENA, APR, 11B, MIL, CPS, sWIG80 źródło/bufor zwróciło dane tylko do 3.11 (JSW i KGH: KGH do 3.11, JSW do 2.11) — oznaczone w tabeli „(3.11)". Kursy z porannych godzin 5.11 są nieaktualne i nie są podawane. Dywidendy skorygowane: LPP −500 (ex 8.10), BFT −100 (ex ok. 4.09); PZU (4,80 zł, dzień dywidendy 17.09) nieskorygowane — wskaźniki PZU zaniżone o ok. 6%. Przeskanowano 33 spółki + 4 indeksy.

Reżim rynkowy

Ranking (R od środka strefy wejścia)

# Tic Spółka Sektor Kurs Od maks. 50s Trend Wsparcie RSI Fund/30 Tech/70 Suma Klasa Wejście Stop C1 C2 R (C1 / C2) Raport
1 LPP LPP odzież/detal 26 580 −2,4% wzrostowy (SMA20 26 402 > SMA50 24 011) 25 740–26 190 (dołek 4.11, EMA20 26 192) 60 25 49 74 A/B (świeca odrzucenia 4.11; limit na cofnięciu) 25 900–26 300 25 150 27 250 28 300 1,2 / 2,3 3.12
2 MBK mBank banki 1 610 (3.11) −3,5% wzrostowy po gapie (SMA20 1 476 > SMA50 1 452) 1 525–1 575 (wnętrze gapu 28.10) 62 22 49 71 B (retest gapu) 1 525–1 575 1 470 1 700 1 800 1,9 / 3,1 brak (wyniki 28.10)
3 ALE Allegro e-commerce 58,36 (3.11) −2,7% wzrostowy (SMA20 56,4 > SMA50 51,0) 56,0–57,0 (EMA20 56,65 / SMA20 56,4) 64 23 45 68 B (limit na cofnięciu) 56,0–57,0 54,30 60,30 63,00 1,7 / 3,0 12.11 (7 dni!)
4 BFT Benefit Systems usługi 5 900 (3.11) −1,3% wzrostowy (SMA20 5 710 > SMA50 5 380) 5 700–5 800 (EMA20 5 731) 65 22 43 65 B (retest) 5 700–5 800 5 520 6 050 6 350 1,3 / 2,6 19.11 (14 dni — na granicy okna)
5 CDR CD Projekt gry 264,00 −2,9% boczno-wzrostowy (SMA20 264,2 > SMA50 250,9) 258–262 (retest SMA20) / 250,5–252,6 (SMA50, dołki 3–4.11) 55 21 43 64 A/B (objęcie 4.11 od SMA50) 258–262 248,5 272,9 285,0 1,1 / 2,2 24.11 (19 dni)
6 DNP Dino Polska spożywcze 38,34 −3,3% wzrostowy (SMA20 37,9 > SMA50 36,3) 37,3–37,9 (EMA20 37,74) 58 18 45 63 B — po raporcie 37,3–37,9 36,30 39,65 41,50 1,6 / 3,0 5.11 (DZIŚ)
7 BDX Budimex budownictwo 734,60 (3.11) −0,8% (brak korekty) wzrostowy (SMA20 705 > SMA50 703) 705–716 (SMA20/EMA20 709) 58 20 40 60 C (retest) 705–716 668 749 780 0,9 / 1,6 po raporcie (27.10)
8 CAR Inter Cars motoryzacja 1 042 (3.11) −2,1% wzrostowy (SMA20 1 015 > SMA50 969) 1 015–1 030 (EMA20 1 016) 61 21 38 59 C 1 015–1 030 960 1 076 1 120 0,9 / 1,6 17.11 (12 dni)
9 ACP Asseco Poland IT 237,60 −5,3% wzrostowy (SMA20 237,1 > SMA50 231,3) 232–237 (SMA20/SMA50) 48 19 38 57 B trigger/C 232–237 226 250 258 1,8 / 2,8 26.11 (21 dni)
10 PCO Pepco Group detal 48,13 (3.11) −5,6% wzrostowy (SMA20 47,0 > SMA50 44,5) 47,2–48,0 (EMA20 47,31) 57 15 41 56 C 47,2–48,0 45,00 51,00 53,50 1,3 / 2,3 n/d (spółka publikuje trading updates, rok obrotowy do IX)

Wykresy z rankingu

Ranking punktowy

Suma punktów z podziałem na fundamenty i resztę oceny (0–100).

Fundamenty (z 30)Technika i reszta0255075100LPP · ALPP: 74 pkt (fundamenty 25, reszta 49)74MBK · BMBK: 71 pkt (fundamenty 22, reszta 49)71ALE · BALE: 68 pkt (fundamenty 23, reszta 45)68BFT · BBFT: 65 pkt (fundamenty 22, reszta 43)65CDR · ACDR: 64 pkt (fundamenty 21, reszta 43)64DNP · BDNP: 63 pkt (fundamenty 18, reszta 45)63BDX · CBDX: 60 pkt (fundamenty 20, reszta 40)60CAR · CCAR: 59 pkt (fundamenty 21, reszta 38)59ACP · BACP: 57 pkt (fundamenty 19, reszta 38)57PCO · CPCO: 56 pkt (fundamenty 15, reszta 41)56

Mapa ryzyka i zysku

Stop, strefa wejścia i cele jako odchylenie od ostatniego kursu (pierwsze 6 setupów z kompletem poziomów).

ryzyko do stopupotencjał do celówstrefa wejścia−10%−5%kurs+5%+10%LPP · ALPP: stop −5,4%, wejście −2,6…−1,1%, cel 1 +2,5%, cel 2 +6,5% względem kursu−5,4%+2,5%+6,5%MBK · BMBK: stop −8,7%, wejście −5,3…−2,2%, cel 1 +5,6%, cel 2 +11,8% względem kursu−8,7%+5,6%+11,8%ALE · BALE: stop −7,0%, wejście −4,0…−2,3%, cel 1 +3,3%, cel 2 +8,0% względem kursu−7,0%+3,3%+8,0%BFT · BBFT: stop −6,4%, wejście −3,4…−1,7%, cel 1 +2,5%, cel 2 +7,6% względem kursu−6,4%+2,5%+7,6%CDR · ACDR: stop −5,9%, wejście −2,3…−0,8%, cel 1 +3,4%, cel 2 +8,0% względem kursu−5,9%+3,4%+8,0%DNP · BDNP: stop −5,3%, wejście −2,7…−1,1%, cel 1 +3,4%, cel 2 +8,2% względem kursu−5,3%+3,4%+8,2%

Stosunek zysku do ryzyka

R do celu 1 i celu 2 liczone od środka strefy wejścia; framework preferuje co najmniej ok. 1:2.

R do celu 1R do celu 201234min. 1:2LPP · ALPP: R do celu 1 = 1,2, do celu 2 = 2,31,22,3MBK · BMBK: R do celu 1 = 1,9, do celu 2 = 3,11,93,1ALE · BALE: R do celu 1 = 1,7, do celu 2 = 3,01,73,0BFT · BBFT: R do celu 1 = 1,3, do celu 2 = 2,61,32,6CDR · ACDR: R do celu 1 = 1,1, do celu 2 = 2,21,12,2DNP · BDNP: R do celu 1 = 1,6, do celu 2 = 3,01,63,0BDX · CBDX: R do celu 1 = 0,9, do celu 2 = 1,60,91,6CAR · CCAR: R do celu 1 = 0,9, do celu 2 = 1,60,91,6ACP · BACP: R do celu 1 = 1,8, do celu 2 = 2,81,82,8PCO · CPCO: R do celu 1 = 1,3, do celu 2 = 2,31,32,3

R liczone od środka strefy wejścia. Raporty w ciągu 14 dni: DNP (dziś), ALE (12.11), CAR (17.11, 12 dni), BFT (19.11 — dokładnie 14 dni). Ranking ma 10 pozycji (nie 15) — świadomie: mniej niż 15 nazw spełnia kryteria „trend + płytka/zdrowa korekta + wsparcie", a część kandydatów (BDX, CAR) ma R do C1 poniżej 1. Fund/30 dla LPP, ALE, BFT, MBK, CDR, BDX, CAR odświeżone na ostatnich raportach (poniżej); DNP, ACP, PCO — szacunek ostrożny.

TOP 3 na teraz

  1. LPP — najsilniejsza relatywnie (+31% w 49 sesji, +8 pp vs WIG w 20 sesjach), wczoraj świeca odrzucenia od EMA20 (dołek 25 740, zamknięcie 26 580 przy maksimum dnia), fundamenty po zaskakująco dobrym II kw. — ale R do C1 tylko ok. 1,2, więc wyłącznie limit na cofnięciu, nie pogoń.
  2. mBank — wybicie z gapu po wynikach, malejący wolumen korekty (63→52→46→31 tys.), brak raportu do lutego i R ok. 1,9 / 3,1 przy zejściu do połowy gapu; ocena z danych do 3.11, bo 4.11 był dniem wzrostów w bankach.
  3. Allegro — trend i RS najlepsze w grupie, podniesione prognozy na 2026, płytka korekta do EMA20; ujemna strona to raport 12.11 (7 dni), więc zmniejszona pozycja lub wejście dopiero po wynikach.

Szczegółowa analiza TOP 5

LPP — LPP

Dlaczego interesująca - Lider siły: +31,5% w 49 sesjach, RS +8,5 pp vs WIG w 20 sesjach; luka wzrostowa 18.09 po II kw. oczyściła bazę 21 000–22 000. - II kw. r. obr. 2026/27: przychody 6,58 mld zł (+18,4%), marża brutto 57,7% (+3,7 pp), EBITDA 1,74 mld zł (+46%), zysk netto 768 mln zł (+64,5%); podniesiona prognoza marży brutto (56,5–57%) i EBITDA (24–25%), cel dług netto/EBITDA obniżony do 1,0, na 2027 plan przychodów 30–31 mld zł (Parkiet, Strefa Inwestorów). - Dywidenda 900 zł już odcięta (ostatnia część 500 zł: ostatni dzień z prawem 6.10, wypłata 30.10) — kurs odrobił lukę w tydzień. - 4.11: świeca z długim dolnym cieniem (low 25 740 poniżej dołka z 3.11, close 26 580 = high dnia), wolumen 4,0 tys. szt. (średnia 20 sesji ~4,0 tys.) — próba obrony EMA20.

Fundamenty — odświeżone (II kw. r. obr., powyżej). Wycena i konsensus nie zweryfikowane w tym przebiegu. Najbliższy raport 3.12 (poza horyzontem wejścia, ale w trakcie swinga).

Struktura techniczna — dzienny: wyższe dołki od 18.09; szczyt 27 240 (22.10), od tego pięć niższych szczytów dziennych (27 200 → 26 580 na zamknięciu); EMA20 26 192, SMA20 26 402, SMA50 24 011. RSI 60, histogram MACD −184 (momentum wyhamowuje, ale nie załamane). Tygodniowy trend oceniony z dziennych zamknięć (brak osobnej serii tygodniowej): wzrostowy, 4 tygodnie konsolidacji pod 27 240.

Dlaczego korekta — rynkowa i technicznie zdrowa: realizacja zysków po +30% bez negatywnych komunikatów; wolumen korekty nie rośnie.

Kluczowe wsparcia — 26 192 (EMA20), 25 740 (dołek 4.11), 25 860 (dołek 3.11), strefa 25 260–25 660 (zamknięcia z 12–13.10 po korekcie o dywidendę), 24 200 (dołek z 8.10 po korekcie).

Strategia wejścia - Agresywna: limit 25 900–26 300 (EMA20 + dołki 3–4.11), połowa pozycji. - Potwierdzona: zamknięcie > 26 820 (maksimum 3.11) na wolumenie > 4 tys.; uwaga: od tego poziomu R do C1 spada poniżej 0,5 — to wejście ma sens tylko pod C2 po wybiciu 27 250. - Idealny sygnał: zamknięcie > 27 250 (nowe ATH) na wolumenie > 5 tys., wtedy mniejsza pozycja i stop 26 000.

Stop / inwalidacja — 25 150 (pod dołkami 3–4.11 z buforem ok. 0,9 ATR; zamknięcie poniżej oznacza utratę struktury od 8.10). Zamknięcie < 24 200 anuluje całą tezę.

Cele — C1 27 250 (ATH 27 240 z 22.10) → R ok. 1,2; C2 28 300 (rozszerzenie bazy 24 200–27 240 ≈ +1 060 od wybicia) → R ok. 2,3.

Katalizatory — sezon świąteczny i Back to School (dwucyfrowa dynamika przychodów na starcie III kw. wg zarządu), raport 3.12, rewizje prognoz.

Ryzyka — (1) R do C1 niskie — wejście wyłącznie z limitu; (2) wysoki kurs i cienki obrót akcji (ok. 4 tys. szt./dzień) → poślizgi; (3) zmiana nastawienia do detalu przy zacieśnieniu Fed/słabym złotym; (4) 3.12 raport z wysoką poprzeczką po II kw.; (5) pogłębienie korekty WIG20 poniżej 4 100.

Werdykt: GOOD SETUP (tylko limit w strefie; wejście po rynku — WAIT).

MBK — mBank

Dlaczego interesująca - III kw. (28.10): zysk netto 1,085 mld zł (ok. +30% r/r, zgodnie z konsensusem), NII 2,67 mld zł (+6%, ok. 4% powyżej prognoz), ROE 17,6%, ROTE 21,6%; zarząd zapowiedział powrót dywidendy z zysku za 2026 (30% zysku) (xyz.pl, Parkiet). - Wybicie z gapu 28.10 (1 485 → 1 611,5) i szczyt 1 701 (29.10); korekta od zamknięcia 1 667,5 do 1 610 tylko 3,4%. - Najsilniejszy bank: +15,7% w 49 sesjach, +10 pp vs WIG w 20 sesjach; brak raportu do lutego 2027.

Fundamenty — odświeżone po III kw. (jak wyżej). Minus: rezerwy netto 261 mln zł, ok. 30% powyżej konsensusu; ryzyko prawne kredytów frankowych nadal otwarte. Dług/płynność banku — nie weryfikowano.

Struktura techniczna — SMA20 1 476 > SMA50 1 452; kurs 9% nad SMA20; RSI 62; histogram MACD +22,8 (dodatni, lekko malejący). Wolumen: wybicie 45,7 i 63,6 tys. (2–3× średniej 20 sesji ~27 tys.), potem 52 → 46 → 31 tys. — zdrowe zanikanie podaży.

Dlaczego korekta — realizacja zysków po gapie + słabość sektora bankowego 30.10–3.11; 4.11 banki odbiły +1,5–2% (kurs 4.11 niedostępny — dane MBK do 3.11).

Kluczowe wsparcia — 1 575–1 583 (dołki 2–3.11), 1 525–1 550 (połowa gapu), 1 484,5 (zamknięcie 27.10 / dół gapu), 1 471 (dołek 28.10), 1 452 (SMA50).

Strategia wejścia - Agresywna: limit 1 560–1 575. - Konserwatywna: 1 525–1 550 (wypełnienie połowy gapu) przy malejącym wolumenie. - Idealny sygnał: odrzucenie w gapie + zamknięcie > poprzednia sesja albo zamknięcie > 1 667,5 na wolumenie > 45 tys.

Stop / inwalidacja — 1 470 (pod dołkiem 28.10). Zamknięcie w gapie poniżej 1 485 = gap wypełniony, teza naruszona.

Cele — C1 1 700 (maksimum 29.10 1 701) → R ok. 1,9; C2 1 800 (rozszerzenie ruchu gapu ~ +190 pkt) → R ok. 3,1.

Katalizatory — rewizje rekomendacji po wynikach, poprawa sektora (rentowności w dół), polityka dywidendowa.

Ryzyka — (1) cena po odbiciu bankowym 4.11 mogła już wyjść ponad strefę — limit może się nie wypełnić; (2) rezerwy/orzecznictwo frankowe; (3) niezrealizowane cięcia stóp (RPP trzyma 3,75%, ale Pekao widzi podwyżki w 2027 — dwustronny wpływ na NII); (4) odrzucenie szczytu 29.10 długim cieniem; (5) niska płynność w korekcie (31–63 tys. szt.).

Werdykt: GOOD SETUP (wejście tylko z cofnięcia).

ALE — Allegro

Dlaczego interesująca - II kw. 2026: GMV 19,6 mld zł (+14,4%), skorygowana EBITDA 1,03 mld zł (+11,5%), zysk netto 529,3 mln zł (+37%); podniesione prognozy 2026 (GMV 78,3–79,9 mld zł, skoryg. EBITDA 3,9–4,1 mld zł) (Parkiet). - Trend: +30% w 49 sesjach, +15,5 pp vs WIG w 20 sesjach; SMA20 56,4 > SMA50 51,0; maksimum 60,31 (2.11). - 3.11: −2,7% (59,60 → 58,36) przy wolumenie 4,6 mln (średnia 20 sesji 4,5 mln) — korekta bez eskalacji podaży; wcześniejsze sesje z wolumenem 6–7 mln przy wzrostach.

Fundamenty — odświeżone po II kw. (wyżej). Dług netto/EBITDA i dywidenda — niezweryfikowane. Raport III kw. 12.11.

Struktura techniczna — wyższe dołki (49,5 → 51,6 → 55,5 → 57,3); EMA20 56,65, SMA20 56,4. RSI 64 (zdrowo wysoki), histogram MACD −0,07 (po szczycie momentum, bliski zera).

Dlaczego korekta — rynkowa (WIG −3,5% 29.10–3.11) i techniczna realizacja po nowym maksimum. 4.11 Allegro wg Forsal +2,4% intraday (zamknięcie niedostępne) — jeśli się potwierdzi, strefa wejścia jest oddalona o ok. 5%.

Kluczowe wsparcia — 56,65 (EMA20), 56,0–56,4 (SMA20), 55,5 (dołek 19.10), 54,3 (pod dołkami z tygodnia 19.10), 51,0 (SMA50).

Strategia wejścia - Agresywna: brak (R po cenie 58–60 do C1 < 1). - Konserwatywna: limit 56,0–57,0, połowa pozycji, bo raport za 7 dni. - Idealny sygnał: odrzucenie przy 56–57 i zamknięcie > poprzedni dzień albo — po raporcie 12.11 — luka w górę utrzymana nad 60,3.

Stop / inwalidacja — 54,30 (pod dołkiem z 19.10 55,52 z buforem). Zamknięcie < 51 (SMA50) unieważnia trend.

Cele — C1 60,30 (ATH 2.11) → R ok. 1,7; C2 63,0 (rozszerzenie ruchu 49,5 → 60,3 o ok. 25%) → R ok. 3,0.

Katalizatory — raport 12.11, Black Friday/sezon świąteczny, podniesiona prognoza EBITDA.

Ryzyka — (1) raport za 7 dni — luka w obie strony; (2) wzrost rentowności i zacieśnienie Fed uderzają w wyceny wzrostowe; (3) rynek niemal 100% wyprzedził dobry II kw. (+30%); (4) konkurencja cenowa w e-commerce (marże); (5) płytsze cofnięcie niż strefa — wejście może nie nastąpić.

Werdykt: GOOD SETUP (z zastrzeżeniem raportu; połowa pozycji lub wejście po 12.11).

BFT — Benefit Systems

Dlaczego interesująca - II kw.: przychody 1 459,7 mln zł (+33,4%), EBITDA 459,1 mln zł (+40,9%, marża 31,5%), zysk netto j.d. 222,2 mln zł (+55,5%, +11% vs konsensus PAP) (Strefa Inwestorów); DM BOŚ: wyniki lekko pozytywne. - Wybicie z bazy z 6.10 i trend +18%; RS +11 pp vs WIG w 20 sesjach. - Konsolidacja 5 780–6 035 od trzech tygodni z wolumenem ok. średniej (5,4 tys.).

Fundamenty — odświeżone po II kw. Kurs po wynikach spadał mimo wyników (Parkiet) — treść artykułu nie czytana; dług netto/EBITDA niezweryfikowane. Raport 19.11.

Struktura techniczna — wyższe dołki 5 225 → 5 410 → 5 565 → 5 780; SMA20 5 710 > SMA50 5 380; EMA20 5 731; RSI 65, histogram MACD +3,7 (spadek z +13,5 — zanik impulsu).

Dlaczego (brak) korekty — to konsolidacja pod 6 035, nie pullback; kandydat tylko na retest.

Kluczowe wsparcia — 5 710–5 731 (SMA20/EMA20), 5 565 (dołek 20.10), 5 520 (zamknięcia z tygodnia 19.10), 5 380 (SMA50).

Strategia wejścia - Agresywna: brak (po 5 900 R do C1 ≈ 0,5). - Konserwatywna: limit 5 700–5 800. - Potwierdzenie: zamknięcie > 6 035 na wolumenie > 7 tys. — mniejsza pozycja, stop 5 800.

Stop / inwalidacja — 5 520; zamknięcie < 5 380 (SMA50) = powrót do bazy.

Cele — C1 6 050 (maksimum 6 035) → R ok. 1,3; C2 6 350 (rozszerzenie bazy ~ +980 od 5 395) → R ok. 2,6.

Katalizatory — raport 19.11 (14 dni), wzrost liczby kart/użytkowników (niezweryfikowane).

Ryzyka — (1) brak korekty — retest może nie nastąpić; (2) skromny R do C1; (3) raport na granicy okna swinga; (4) cienka płynność, poślizgi; (5) rotacja z konsumpcji przy wyższych rentownościach.

Werdykt: WAIT FOR CONFIRMATION (retest 5 700–5 800 albo wybicie 6 035 na wolumenie).

CDR — CD Projekt

Dlaczego interesująca - II kw.: przychody 244,2 mln zł (konsensus 200,0), EBITDA 161,4 mln zł (110,1), zysk netto 142,9 mln zł (99,3, +44%), gotówka ok. 1,29 mld zł (Strefa Inwestorów, ppcg). - 4.11: +2,9% (256,5 → 264,0), low 252,6 przy SMA50 250,9; zamknięcie nad poprzednim maksimum dnia (256,9) = objęcie hossy po dwóch sesjach testu SMA50. - +12,8% w 49 sesjach; zeszłotygodniowy trigger (zamknięcie > 262) zadziałał.

Fundamenty — odświeżone po II kw.; dywidenda i szczegóły wyceny niezweryfikowane. Katalizatory narracyjne: Wiedźmin 4 (rynek „czeka"), raport 24.11.

Struktura techniczna — kurs ≈ SMA20 (264,2), 5% nad SMA50 (250,9); szczyt 272,9; RSI 55, histogram MACD −1,7 (poprawia się z −2,0). Wolumen: 30.10 odrzucenie z 270 na 404 tys. (podaż), potem 321 → 212 → 230 tys. przy odbiciu (poniżej średniej 259 tys.) — odbicie jeszcze bez silnego wolumenu.

Dlaczego korekta — 30.10 spadek −4,7% na dużym wolumenie (aktywna podaż), potem spokojny test SMA50; technicznie realizacja zysków przed 270.

Kluczowe wsparcia — 258–262 (SMA20, zamknięcia 30.10–2.11), 252,6 / 250,5 (dołki 3–4.11), 250,9 (SMA50), 248,5 (ostatnia linia obrony).

Strategia wejścia - Agresywna: limit 258–262 (retest SMA20). - Potwierdzona: zamknięcie > 270,3 (maksimum zamknięć 29.10) na wolumenie > 260 tys. - Idealny sygnał: drugi dzień wzrostowy z wolumenem > średniej i zamknięcie > 267.

Stop / inwalidacja — 248,5 (pod SMA50 i dołkiem 3.11 250,5); zamknięcie poniżej = test niżej (dołek 8.10 252,5 już naruszony).

Cele — C1 272,9 (maksimum 50 sesji) → R ok. 1,1; C2 285,0 (rozszerzenie bazy 250–272,9) → R ok. 2,2.

Katalizatory — raport 24.11, wieści o Wiedźminie 4 / DLC, wypłata dywidendy (niezweryfikowana).

Ryzyka — (1) R do C1 słabe (1,1); (2) wolumen odbicia niższy od średniej; (3) wynik 24.11 po bardzo wysokiej poprzeczce II kw.; (4) wrażliwość na sektor półprzewodników/gier w USA (SOX −3,1% 4.11); (5) 30.10 odrzucenie z dużą podażą.

Werdykt: WATCH (konstrukcja dobra, R do C1 niewystarczające — wejście tylko w dolnej połowie strefy).

DNP — notatka poza TOP 5

Raport III kw. dzisiaj (5.11) — nie wchodzić przed reakcją. Prognoza Noble Securities (nie konsensus): przychody 9 706 mln zł (+10,8%), EBITDA 742 mln zł (marża 7,6% vs 8,6%), zysk netto 451 mln zł (ok. −6% r/r), LFL ok. +0,5% (Stockwatch); Biedronka w III kw. LFL −1,8% przy deflacji koszyka blisko 7% (DM BOŚ: lekki negatyw dla Dino). Wyniki rzeczywiste niezweryfikowane (raport jeszcze niedostępny w źródłach w momencie skanu). II kw.: przychody 9 531 mln zł (+10,5%), EBITDA 665 mln zł (+2,2%), zysk netto 400 mln zł (+0,6%) — marże pod presją. Setup techniczny dobry (38,34, nad SMA20 i SMA50, korekta −3,3%), ale fundament słabnie → obniżona ocena, WAIT FOR CONFIRMATION po raporcie.

Watchlista 1–3 tygodnie

Odrzucone

Rozliczenie poprzedniego skanu (4.11, dane do 3.11)

Metoda i zastrzeżenia

Ćwiczenie przesiewowe według zadanego frameworku, nie porada inwestycyjna.